Profesjonalne doposażenie myjni bezdotykowych przez firmę Redconst pokazuje, że marka ta jest solidna a także wykonuje proponowane świadczenia wszechstronnie. Urządzenia uzupełniające zwiększają wartość koszyka zakupowego klientów Redconst, co dla właściciela na tyle unowocześnionej myjni jest o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest wyposażeniem całorocznym, uodpornionym na działanie czynników atmosferycznych.

Czernidło do opon pozwala odnowić ich wygląd. Zastosowany w nim preparat gwarantuje długotrwały połysk, a także gwarantuje osłonę przed wodą i kurzem. Można również zamawiać oprysk do felg, w wersji jedno – lub dwustanowiskowej. Wybranym z dodatkowych urządzeń jest także suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybsze oraz dokładne zdmuchiwanie wody ze wszystkich elementów samochodu. Jest ona otwarta od frontu oraz zrobiona ze stali nierdzewnej. Do bardzo praktycznych wlicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia może być również dystrybutor zapachu, pozwalający na sprawniejsze dostarczanie jednego z trzech zapachów do kabiny. Zamawiane są też urządzenia czyszczące dywaniki oraz urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji parę wyjść. Kompletny katalog udostępniony jest na witrynie www. Co więcej, płyta i wiata będą wybudowane indywidualnie pod kątem ilości systemów myjących oraz stanowisk.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY