Zakład kamieniarski GRANMAL oferuje profesjonalne wykonywanie płyt nagrobkowych. Oferta zakładu zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby. Przed wykonaniem, tuż po projekcie nagrobki kielce zamawiający mają pokazaną wizualizację określonego modelu, aby nabrać pewności, czy wybrany projekt spełni ich wymagania.

Warto zobaczyć też dorobek z wykonanymi dotychczas realizacjami. Wówczas można nabrać przekonania, iż rzeczywiście jest to marka, jakiej opłaca się zaufać i w jakiej można złożyć zamówienie, nie obawiając się, że coś będzie wykonane niepoprawnie.

Ze względu na spore doświadczenie pracowników oraz na to, iż w zakładzie prosperuje nowocześnie zaprojektowany park maszynowy, umożliwione jest zrealizowanie każdego zlecenia, niezależnie od poziomu jego zaawansowania. Jeżeli zaś najpierw zamawiający nie wiedzą, na co się decydować, to mogą zrobić użytek z podpowiedzi pracowników zakładu kamieniarskiego. GRANMAL rozpoznawalny jest przede wszystkim z tego, że oferuje autorskie opcje pod względem technologii wykonania.

Spory wybór kamieni, z jakich zrobione są nagrobki pozwala na całkowite indywidualne podejście do zamówienia. Zleceniodawcy najczęściej zdecydowani są na gustowne nagrobki z elementami rzeźby, ponieważ takie wyglądają bardzo wytwornie. Kamieniarz Szczerba znany jest od kilku lat właśnie z tego, iż nie oferuje tylko klasycznych opcji. Taki producent nagrobków kielce wykona wszystko z zachowaniem maksymalnej dokładności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY