Dużo par młodych planując oprawę muzyczną swojego wesela ma duży problem, czy zdecydować się na DJ-a, czy zespół muzyczny. Obie te opcje mają szereg wad i zalet, z tego też powodu taki wybór do łatwych nie należy.

Jeśli pojawia się kwestia kosztów, a one w niejednym przypadku mają duże znaczenie, to zdecydowanie wygrywa tu Dj wodzirej na wesele. Zespoły składają się najczęściej z paru muzyków a DJ jest sam, tak więc robi to sporą różnicę w tym, co trzeba będzie zapłacić. Z kolei zespół gra na żywo utwory, co dla niejednej osoby ma jednak spore znaczenie.

Jeśli ślub ma być w tradycyjnym stylu, z gośćmi w starszym wieku, to jednak taka opcja będzie jednak lepsza. Z kolei za DJ-em przemawiać będzie brak ograniczenia jeśli chodzi o charakter granej muzyki. Orkiestry zawsze jakieś ograniczenia będą miały, bowiem nie mają możliwości zagrania wszystkiego co się będzie chciało. Przy DJ-ach wszystko wygląda zupełnie inaczej, oni są w stanie zagrać wszystko o co zostaną poproszeni. Poza tym dj na weselu często spełnia też funkcję wodzireja, zajmującego się tym, żeby goście nie mieli czasu siedzieć przy stołach.

Jak więc widać taka decyzja nie będzie łatwa, i każda z młodych par sama już musi przemyśleć. Jeśli zdecyduje się na wynajęcie DJ-a, to takiego może poszukać na przykład na stronie www.dje-wesele.pl. Oprócz kontaktów do DJ-ów w serwisie tym można znaleźć dużo przydatnych przy wyborze porad i wskazówek. Warto się z nimi zapoznać, aby rzeczywiście dobrze wybrać i cieszyć się później doskonałą zabawą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY