Walory ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG są znaczące, wobec czego właściciele tych zwierząt chętnie kupią taki wyrób. Zwłaszcza, że jest biodegradowalny i nie wywołuje alergii. Podłoże to przeznaczone jest do klatek oraz akwariów również dla królików. Frakcja dopasowana jest w taki sposób, aby stała się odpowiednio miękka dla wrażliwych nóżek.

Taka ściółka dla chomika wykonana jest z stuprocentowo naturalnego materiału, a więc z resztek po obróbce nasion lnu oraz włókna lnianego. Podczas produkowania ściółki nie korzystano ze szkodliwych dodatków. Ściółka ta została też parokrotnie odpylona, aby nie wywołać u gryzoni problemów po stronie układu oddechowego.

W absorpcyjną ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, w związku z czym gryzoń w każdej sytuacji będzie mieć suche podłoże pod łapkami. Podłoże takie zniweluje też niemiłą woń, czego można dowiedzieć się z opisu umieszczonego pod linkiem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 oraz zaznajomić się równocześnie z opiniami osób, które już kupiły ten wyrób i go polecają. Kiedy zwierzę miało w przeszłości objawy alergii lub w tej chwili się z nimi musi zmierzyć, to prezentowana ściółka jest dla niego faktycznie zalecana. Ściółka zapakowana jest w ekologiczny, papierowy pakunek, a nie w plastik, co jest jej następnym walorem. Szczegółowy sposób zastosowania wskazany jest na witrynie internetowej. Klienci dowiedzą się również, co mogą robić z wykorzystanym już produktem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY