W ostatnich czasach technika jeśli chodzi o medycynę estetyczną ogromnie się rozwinęła. Używane przez specjalistów przyrządy są nie tylko dużo bezpieczniejsze od swoich poprzedników, ale też zapewniają znacznie lepszą skuteczność. Chociażby depilacja laserowa Kraków wykorzystuje jeden z najbardziej nowoczesnych laserów diodowych, który skutecznie i szybko eliminuje zbędne owłosienie. Lasery tego typu działają na cebulki mieszków włosowych w taki sposób, że po pochłonięciu energii promienia całkowicie się one niszczą i już dalej nie rosną.

Wiele kobiet chętnie by się pozbyło zmarszczek na twarzy, a do tego celu doskonale nadawać się będzie nowoczesna platforma NuEra Tight Kraków. To nowatorskie rozwiązanie z kolei wykorzystuje fale radiowe o paru dobranych częstotliwościach, z jakich każda jest przeznaczona do innych problemów skórnych. Dzięki temu urządzeniu skutecznie można wygładzić powierzchnię skóry i przywrócić jej młodzieńczy wygląd, a także pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Nuera Tight ma dużo certyfikatów, gwarantujących pełne bezpieczeństwo przy stosowaniu. Z wysokim bezpieczeństwem nie będzie też żadnego problemu, jeżeli kogoś interesuje kriolipoliza cooltech Kraków. Z kolei w przypadku tej metody stosuje się ochładzanie, do ujemnych temperatur. Dzięki schłodzeniu komórki tłuszczowe zaczynają się rozpadać, po czym są uwalniane w układzie limfatycznym. Bezinwazyjność i wysoki poziom skuteczności sprawiają, że obecnie ta metoda jest uważana za jedną z najlepszych.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY