Foldery wyprodukowane przez agencję kreatywną dreamsart to ważny element profilu przedsiębiorstwa. Jest to więc nie tylko praktyczna forma prezentacji oferty produktowej. Ze względu na to że konsumenci katalogi mają w rękach i zwykle zachowują je na dłużej, trzeba dbać o to, by doskonale się prezentowały.

I to dokładnie gwarantują specjaliści z podanej agencji, opracowując na równi warstwę graficzną, jak i treści. Co znaczące, foldery nie tylko wspierają sprzedaż, ale też mogą na przykład wzbogacić przebieg spotkań biznesowych. Dlatego kiedy odbywa się projektowanie katalogów to graficy, copywriterzy i eksperci od reklamy zwracają uwagę na wszystkie szczegóły. Po omówieniu merytoryki folderu ze zleceniodawcą eksperci zajmują się wykonaniem grafiki.

Dreamsart będzie pośredniczyć również w druku, dobierając stosownie technologie wydruku oraz ozdobniki. Artystyczne koncepcje katalogów mogą zostać opracowane dla każdej branży i będą dostosowane do wymagań zleceniodawcy oraz do grupy docelowej. Marka znana jest z kompleksowej obsługi. Katalogi reklamowe to od wielu lat sprawdzone narzędzie promocyjne, jakie w dalszym ciągu będzie sprawdzało się perfekcyjnie. Reklama zostanie dostosowana pod względem identyfikacji graficznej firmy, jak i do aktualnych wyznaczników w marketingu. Sprawdzając portfolio dreamsart można szybko przekonać się, iż z taką marką współpraca będzie udana.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY