Rzetelne uszycie zasłon, rolet rzymskich oraz firanek to specjalność marki Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska. Klienci, którzy decydują się na korzystanie z usług w tym zakładzie mają świadomość, iż będą perfekcyjnie obsługiwani oraz że rolety rzymskie będą wykonane w zgodzie z ich wymaganiami i będą dopasowane do tego, jak wygląda ich dom. Biorąc pod uwagę to że specjalistka zajmie się uprzednio zrobieniem pomiarów, wszystko zostanie wykonane na właściwy rozmiar. Pracownia od początku działalności głównie koncentruje się na niebanalnym ukierunkowaniu do dodatków w wystroju wnętrz.

Mało tego, że szycie firan mogą zostać wykonane dla klientów indywidualnych, do różnych pomieszczeń w domu, to można także decydować się na realizację szycie zasłon dla różnych obiektów, do jakich zaliczają się hotele, obiekty biurowe bądź lokale gastronomiczne. Do konkretnych zamówień wykorzystywane są wysokogatunkowe europejskie materiały dekoracyjne.

Sporo wzorów oraz kolorów pozwala wybrać coś przystosowanego do spersonalizowanych oczekiwań klientów, jak i do bieżących trendów. Przeglądając galerię umieszczoną na witrynie www prędko można wywnioskować, iż zlecenia będą realizowane rzetelnie oraz z troską o każdy detal. Zamawiając szycie firan klient ma także gwarancję, że wszystko będzie wykonane terminowo. Ozdoba okien na dowolnie wybrany kształt i wymiar nie stanowi wyzwania dla projektantów. Zakład zajmie się też szyciem dowolnych elementów dodatkowych do wystroju wnętrz a także projektowaniem oraz montowaniem karniszy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY