Dla każdego wielbiciela świeżej kawy podstawowym sprzętem w kuchni jest dobry ekspres. Urządzenia te są dostępne w niezliczonej ilości modeli, które się od siebie różnią zarówno zakresem funkcjonalności i trwałością, jak również cenami. Na naszym rynku dużą popularnością od pewnego czasu cieszą się Ekspresy Jura, i jest to zupełnie zrozumiałe ze względu na ich jakość i parametry. Producent ten wyspecjalizował się w produkcji ekspresów już od roku 1931, zdobywając w tym okresie mnóstwo doświadczenia. Doskonale to widać po naprawdę przemyślanych modelach i wielu nowoczesnych rozwiązaniach, sprawiających że wszystkie kawy smakują doskonale. Każdy Ekspres Jura to nie tylko wysoki poziom produkcji, ale także nowoczesna stylistyka, dzięki czemu świetnie sprawdzają się zarówno w biurach jak i domach.

Faktem jest, że urządzenia tego producenta nie należą do najtańszych na rynku, ale właściciel otrzymuje w zamian sprzęt, jaki na pewno posłuży przez długie lata. Jura daje w swoich modelach na przykład młynek Aroma G3, którego kształt opracowany przez inżynierów gwarantuje wydajność i doskonałe mielenie. Wiele modeli jest też wyposażona w inteligentny system zaparzania wstępnego, który dozuje niewielką ilość wody w celu zwilżenia kawy. Technologie te mają na celu uzyskanie idealnego aromatu, a akurat w tym praktycznie każdy z ekspresów Jura ENA jest niedościgniony. Już w podstawowych typach zrobić można ristretto, espresso i klasyczną kawę, a bardziej zaawansowane posiadają jeszcze większy ich wybór.

Najdroższe serie zostały wyposażone nawet w system sztucznej inteligencji, który każdemu podpowiada na ekranie jego ulubioną kawę. Pośród klientów ogromną popularnością cały czas się cieszy seria Jura e8. Rozwiązanie to jest dla wszystkich, którzy poszukują z jednej strony ekskluzywnego i funkcjonalnego urządzenia, a z drugiej nie chcą na niego wydawać ogromnych kwot. Ten ekspres został wyposażony w szereg nowinek technicznych, zarówno wpływających na aromat przygotowywanej kawy, jak też na wygodę obsługi i bardzo łatwe czyszczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY