Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz akustycznie wnętrza określonych budynków z otwartą bramą lub przejściami na okres przewiezienia towarów. Jest to ekonomiczny oraz jednocześnie nad wyraz efektywny sposób na rozdzielenie większych pomieszczeń na mniejsze sekcje. Kurtyny paskowe wykonane są z pasów polichlorku winylu wykazujących sporą odporność na wpływ preparatów chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są również bardzo elastyczne.

Klienci, jacy w podanej firmie chcą się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wyboru opcje klasyczne oraz wzmacniane. Wyjątkową opcją w ofercie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym oraz ultrafioletowym. Skuteczna ochrona przed stratą ciepła oraz przenikaniem do środka obiektu chłodnego powietrza to największa zaleta wskazanych kurtyn. Ponadto zapewniona jest także izolacja dźwiękowa, obniżająca bardzo poziom hałasu.

Często wobec tego tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć maszyny produkcyjne jakie wytwarzają problematyczny hałas. Kurtyny produkowane w podanej firmie wzorcowo izolują wnętrza przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, jak i innymi, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W dodatku są linią podziału dla pyłów, dymu, zakurzenia i oparów. W efekcie sprzęty znajdujące się w określonym pomieszczeniu przez dłuższy czas będą pracować bez awarii. Takie kurtyny najczęściej montuje się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w przeróżnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY