Pułapy współpracy z agencją interaktywną Ajmer są szczegółowo dookreślone, dzięki czemu zleceniodawcy doskonale orientują się, czego mogą oczekiwać. Każda współpraca rozpoczyna się od rozmowy. Klient przedstawia swoje wymagania wobec takiego projektu jakim są strony internetowe, a specjaliści, którzy będą się tym zajmować dopasowują to do standardu.

Następnie utworzą projekt wstępny, obejmujący wersję graficzną oraz content. Proponują także dopasowane do wybranej grupy docelowej akcje promocyjne. Po zaakceptowaniu określonych zasad przez zleceniodawcę realizowany jest koncept graficzny, w jakim duży akcent położony jest na praktyczność.

Kolejno wykonane jest programowanie i wdrażanie witryny. Serwis w efekcie wyposażony jest we wszystkie ujęte w początkowej wizji rozwiązania i animacje. Zleceniodawcy mają możliwość decydować się na wykonanie: strony sklepu www, witryny wizytówkowej, landing page. Co istotne, nie ma znaczenia dziedzina, w jakiej klient prosperuje.

Wydatek na każdą stronę jest wyznaczony na indywidualnych zasadach. Z realizacjami Ajmer można zaznajomić się w sieci. Oferta Ajmer prezentuje się profesjonalnie, czyli sporo klientów jest zmotywowanych do skorzystania z niej. Każda strona wypełnia nadaną funkcję oraz koncentruje uwagę grupy potencjalnych klientów. W trakcie pierwszej konsultacji dobrze będzie omówić zasady współpracy. Opłaca się w takim razie z tymi profesjonalistami nawiązywać bliską współpracę, żeby dobrze prezentować swój biznes.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY