Zdjęcia narzeczeńskie oraz fotografia ślubna realizowane przez Grzegorza Datę cieszą się szacunkiem w oczach zainteresowanych, jak i gości Par Młodych. Wynika to przede wszystkim z imponującego warsztatu artystycznego fotografa. Zorientowany jest on wyjątkowo dobrze, jak zachować wybrane kadry, aby przekazywały stuprocentowo wszystkie emocje.

Wykwalifikowany fotograf Tarnów kieruje też uwagę na to, żeby zdjęcia były naturalne. W codziennej pracy cechuje go reporterskie podejście, bazujące na dyskretnym uchwyceniu znaczących chwil. Terminy sesji odbywających się w plenerze wyznaczane są indywidualnie. Każda sesja narzeczeńska Tarnów nawołuje do tego, jaką wizję mają zakochani. W przypadku fotografia ślubna Tarnów można zdecydować się na pakiet.

Całodniowy zapis obejmuje przygotowania do zaślubin, uroczystość a także wesele. Klienci podejmują decyzję, czy chcą zamówić jeden album, parę sztuk, bądź też fotoksiążkę. Zdjęcia przekazane są jedynie po kompletnej przeróbce. Klienci mają możliwość modyfikować propozycję usług zgodnie z własnymi wymaganiami, co na dodatek zachęca ich do współpracy. Kilka dni przed uroczystością szczegółowo omawiany zostaje przebieg dnia, razem z najważniejsznymi momentami, jakie zostaną uwzględniane na zdjęciach.

Praca rozpoczyna się od wyznaczonej godziny, a ukończy na koniec zabawy oczepinowej. Pomysły fotografa odnośnie tego, w jakich miejscach można przeprowadzić sesje po ślubie na terenie Krakowa i w Tarnowie są warte uwagi, bo doskonale ma obeznane on ciekawe miejsca.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY