Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, zaliczanego do bardzo wszechstronnych urządzeń. Taka nieszkodliwa technika zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: natychmiastowy efekt zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, bezinwazyjność oraz utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonywane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emitowaniu wiązek energii przechodzącej na określoną głębokość w warstwy skóry i w części jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadzi do zaciśnięcia się i niszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie takich procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, jakie je otoczą, a później całkowicie zanika.

Dochodzi do zamknięcia poszerzonych naczyń, redukcji ilości naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwala na wykorzystanie podwójnej długości fali, co pozwoli pozbyć się mniejszych, jak i większych zmian naczyniowych. W każdej sytuacji właściwości lasera dostosowane są do spersonalizowanych oczekiwań pacjentki. Eksperci podejmą się domykania naczynek na brodzie a także na łydkach. Kosztorys wraz z opisem zabiegu podane są na stronie www.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY