Luksusowe domy na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to świetna alternatywa dla osób, które chociażby nie chcą spędzać wakacji w hotelu lub chcą być oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy, wobec czego posiada niezbędne atesty i nabywcy rzeczywiście mają możliwość wierzyć w to, że dobiorą dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Domy mają oznaczony, indywidualny numer Vehicle Identification Number, zaakceptowany w całej UE. Nie wymagają również jeszcze jakiegoś zezwolenia na ustawienie ich na wodzie lub na innego rodzaju gruncie, jaki zostałby obejmowany ograniczeniem wybudowania. Na witrynie firmowej można sprawdzić dotychczasowe wykonania oraz nabrać przekonania, iż domy te rzeczywiście świetnie wyglądają.

Wskazane są także dokładne wyznaczniki, jakie ma pływający dom czyli od razu każdy jest zorientowany, jaka powierzchnia zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu jest kompletne, a więc nie zostaje nic innego, jak jedynie skorzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Pływające apartamenty są dopasowane do wymagań osób, które zamierzają je kupić oraz doceniają nietuzinkowość, poczucie wolności i spędzenie czasu w wygodnych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym apartamencie to 21 m2. Apartament ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY