Kaprys – Met to sklep oferujący różnego rodzaju okucia budowlane w atrakcyjnych cenach. Jest to doskonale wyposażona hurtownia, w jakiej dokonują transakcji hurtownie z Polski, jak i zagraniczne. Do często nabywanych przedmiotów zaliczają się: kłódki, zamki, wkładki, wsporniki budowlane, klamki, pochwyty, zawiasy, wizjery, odboje, wieszaki oraz samozamykacze. Katalog jest stale poszerzany i dopasowany do bieżących oczekiwań kupujących.

Gałki drzwiowe z zamkiem są scharakteryzowane szczegółowo pod kątem wykazywanych cech użytkowych, wobec czego każdy konsument może tu wyszukać to, czego będzie potrzebować. Niemałym walorem punktu sprzedaży jest to, że można korzystać z porad ekspertów, którzy mają świadomość, jakie z produktów sprawdzą się w określonych okolicznościach. To, że wszystko jest dostępne w atrakcyjnej cenie zachęca jeszcze bardziej do kupna. Okucia budowlane to części, jakie są konieczne w każdym domu.

Zapewniają właściwy montaż drzwi lub okien. Co więcej, sprawdzają się także podczas prac przed domem. Są to podzespoły zrobione z trwałych tworzyw, dostępne w wersji tradycyjnej lub w nowatorskiej. Można je dopasować do każdego designu oraz pod określone wymagania. Ze względu na to, iż udostępnione produkty są podzielone w podkategoriach, zakupy przeprowadza się bez kłopotu, nawet wtedy, gdy konsument zakupy robi tutaj pierwszy raz.

Do podkategorii takich wliczają się: adaptery/korektory, artykuły sanitarne, blokady antywłamaniowe, cyfry litery na budynek i drzwi, elektrody, elektrozaczepy, gałki drzwiowe, gałki drzwiowe z zamkiem, gałko – klamki, kasetki na pieniądze i na klucze, klamki drzwiowe, okienne i akcesoria, klucze/akcesoria, kłódki, koła, linki/blokady rowerowe, listwy uszczelniające do drzwi, łańcuchy drzwiowe, narzędzia/preparaty, odboje, piły/noże do strugarek, przytrzymywacze, rzemiosło, samozamykacze/akcesoria, sejfy, siłowniki łańcuchowe/akcesoria, skrzynki na listy/inne, systemy wentylacyjne, uchwyty, wieszaki, wizjery, wkładki bębenkowe, wsporniki budowlane, zamki meblowe/skrzynkowe/kasetowe/pozostałe akcesoria, zamki nawierzchniowe, zamki wpuszczane/akcesoria, zasuwy, zatrzaski oraz zawiasy/akcesoria.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY