Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała szeroką ofertę kursów językowych. Udostępnione zajęcia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, a więc nie trzeba się bać, że nie będą miały atrakcyjnej formy. Na przykład, decydując się na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, iż zajęcia będą odbywały się z sporym akcentem na mówienie, co pozwala na lepsze przyswojenie wiedzy.

Zakres wszystkich spotkań będzie także indywidualnie przystosowany do oczekiwań kursantów. Poza szkoleniami takimi jak polski dla firm szkolenia językowe Warszawa można też oczekiwać na możliwość korzystania z oferty wykonywania tłumaczeń a także przeprowadzanie audytów językowych. Szczegóły dla wszystkich współprac wyznaczone są na sposób indywidualny. Wieloaspektowa obsługa lingwistyczna realizowana może być dla klientów prywatnych, jak i dla firm. Zajęcia mogą odbywać się w trybie wirtualnym, jak i w siedzibie firmy.

Zależnie od potrzeb osób zapisujących się na kursy, można wpisać się na język ogólny, ale też ekspercki. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania i audyty zostaną opracowane na wysokim poziomie. Z uwagi na to, iż Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE a także LanguageCert plus ma upoważnienie Ministerstwa Edukacji i Nauki do przeprowadzania egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, iż szkolenia językowe Warszawa znacząco podwyższą do tej pory wykazywane umiejętności językowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY