Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką założył profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są możliwe do zrealizowania, gdyż lekarz taki ma niemałe doświadczenie w onkogenetyce i ciągle dokształca się w takim obrębie. Jeśli więc tylko endokrynolog elbląg wykryje wskazania do przeprowadzenia badania, to można prognozować, że zajmie się tym. Poradnia świadczy wobec tego świadczenia w obrębie zapobiegania, diagnozowania oraz leczenia chorób układu wewnątrzwydzielniczego.

Diagnozowanie i leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, jak i zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to znaczące, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą być przyczyną wielu chorób. Endokrynolog po szczegółowej rozmowie zleci pakiet badań dzięki jakim można liczyć na trafną diagnozę. Kiedy okaże się to konieczne, zlecone będą też badania genetyczne dla par które zmagają się z bezpłodnością lub dla osób pozostających w grupie prawdopodobieństwa zmagania się z rakiem.

Diagnostyka genetyczna przeprowadzona będzie także po otrzymaniu wyników badań. Wtedy ekspert może powziąć postanowienie odnośnie planowanego leczenia. Specjalista nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecić kompletny pakiet badań genetycznych. Czułe testy opierają się na osiągnięciach światowych. Jeśli znalezione zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować działania które zabezpieczają przed zachorowaniem lub umożliwiają je wyleczyć.

Można też otoczyć opieką lekarską pociechy chorego, pozostające w grupie ryzyka. Innego rodzaju konsultacje dotyczą takich problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Żeby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…

Jedzenie na dowóz -w jaki sposób zidentyfikować właściwą restaurację?

Powstające coraz nagminniej puby, małe bufety rychłej obsługi czy mini restauracje, które…

Gastronomia – food truck z kuchniami całego globu

Gotowanie staje się dzisiaj umiejętnością niesamowicie ważną oraz jej posiadanie lub też…