Mówiąc o wczasach, trudno przedstawić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Oszałamiające wybrzeże, a razem z nim Park Umag, czyli wioska, która dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, należałoby wspomnieć, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, jaki pozostał oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie kolosalną renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bezsprzecznie wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on albowiem wiele wrażeń. Naturalnie w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są równie popularne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, ciekawa pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to rozwesela się obecnością bardzo czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli chcesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum campingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga turystów nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele rozmaitych basenów. Są one ofiarowane również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą można się pobawić w dyskotece. Z racji różnorodnych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród podróżników z wielu krajów, w różnym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też olśniewający sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY