Trudno wyobrazić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, w głównej mierze letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jak Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Otoczenie wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i piękną zatoką. W tym miejscu natura jest niemal nietknięta przez człowieka. Woda jest bardzo czysta, a to właśnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Zwiedzają je pełne rodziny, z dziećmi; grupy bliskich, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał stosunkowo niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, też te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby mogą wypożyczyć łódkę bądź też rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich właściwie sporo. Jeśli chcemy stosunkowo prędko dostać się do tych miejsc, posiadamy także możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet motocykla.

Zwłaszcza okazałą szczególną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się specjalny program animacyjny, który jest niezmiernie bogaty i posiada dwa warianty: dzienny oraz wieczorowy. Cudownym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeżeli ma to być kemping, przekonaj się przyczepa kempingowa. Przykładem takiego miejsca ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, który można przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży i zajmuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą popularnością w głównej mierze z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, jakie są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też miło spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem związana była ogromna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla wędrowców w różnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach zbudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość około półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY