Napędy do bram skrzydłowych pochodzące od znanych wytwórców uwzględnione są w katalogu punktu sprzedaży bramowe.pl. Są to modele marek do jakich zaliczają się: Came, czy Hormann. W komplecie do poszczególnych siłowników mogą również znaleźć się elementy jakimi są: fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, radioodbiorniki lub piloty bramowe. Bramy rozierne wyróżniają się tym, iż posiadają dwa przymocowane do słupka za pomocą zawiasów skrzydła, otwierające się do środka posesji.

Wybierając stosowny napęd do bramy rozwiernej można wszystko zautomatyzować oraz kolejno otworzyć i zamykać bramę przy pomocy pilota bezprzewodowego lub innego rodzaju urządzenia kierującego kompletnym napędem. Reguła działania napędów tego rodzaju scharakteryzowana jest na witrynie punktu sprzedaży. Ponadto każdy wyrób jest także opisany samodzielnie. Jeśli klient nie wie, czym się sugerować przy wyborze określonego produktu, może korzystać ze wskazówek sprzedawców.

Akcent będzie kładziony bez wątpienia na tego typu czynniki jak: intensywność użytkowania napędu bramowego, waga, długość skrzydła bramy a także odległość zawiasu skrzydła bramy od krawędzi słupka. Do każdego napędu można także dopasować akcesoria, pośród jakich do najpopularniejszych zalicza się fotokomórki oraz lampy sygnalizacyjne. Trafny wybór najlepszych do konkretnego napędu także jest umożliwiony po rozmowie z pracownikami sklepu. Na dodatek w sklepie można również zakupić innego rodzaju napędy do bram.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY