Gwarancja realizowania usług hydraulicznych i instalatorskich na najwyższym poziomie jest czymś, czego można być pewnym, gdy nawiąże współpracę się z marką ALEX. Każdy pracujący tutaj pracownik zabiega o to, aby stale podwyższać własne umiejętności zawodowe, dlatego też oferowane usługi są kompleksowe oraz realizowane w krótkim czasie. Jest to ważne szczególnie wtedy, kiedy ma się kontakt z nagłą usterką.

Na oferowane usługi hydraulik poznań udziela gwarancji. Pracownicy korzystają ze sprawdzonych i nowoczesnych narzędzi, stale wzbogacając park maszynowy o kolejne urządzenia. Zaplecze techniczne zakładu jest na tyle rozbudowane, że ALEX może świadczyć usługi z zakresu: hydrauliki, instalatorstwa, gazownictwa, prac budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Na wielkopolskim rynku markę wyróżnia od konkurencji to, że przygotowała również pogotowie hydrauliczne.

Dlatego jeśli ktoś zgłosi usterkę, to może oczekiwać, że specjaliści prędko się u niego pojawią. Doświadczeni hydraulicy oferują usługi całodobowe i są gotowi naprawić nagłe usterki. O tym, że zaprezentowanej firmie dobrze będzie ufać świadczy między innymi to, że jako pionierska na terenie Wielkopolski zajęła się wymianą rur centralnego ogrzewania i kaloryferów przy pomocy metody zamrażania. Sposób pracy przy wszystkich zleceniach jest wyznaczony indywidualnie, zależnie od jego stopnia skomplikowania.

Marka wprowadza też do katalogu świadczeń kolejne świadczenia do jakich zalicza się przegląd i konserwacja instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Klienci mogą też korzystać z kompleksowych usług remontowych, jak i z usługi wymiany grzejników. Zakładanie instalacji wodno – kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania, montaż umywalek, wanien, kabin prysznicowych i toalet, montaż kotłów JUNKERS i TERMET, zamrożenie rur w starszych instalacjach, zmiana popsutych urządzeń kanalizacyjnych wraz z naprawianiem cieknących rur, podłączenie do sieci wodno – kanalizacyjnej pralek i zmywarek, mechaniczne usunięcie zatorów kanalizacyjnych, prace remontowe oraz wykończenia mieszkań, próby szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądy instalacji gazowych, a także różne prace hydrauliczne i instalatorskie to usługi z jakich można w tym miejscu korzystać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY