Takim mianem określane są imprezy organizowane dla młodych panien lub kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są aranżowane w stworzonym przez nas państwie około dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem muszą zająć się koleżanki lub też kobiety z rodziny panny młodej, które organizują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Ważna jest lista gości – najodpowiedniej by były to tylko panie najbliższe pannie młodej, bowiem to jakkolwiek impreza, która ma być dla niej prezentem. Warto także wcześniej uzgodnić pewien plan lub scenariusz przyjęcia, tak żeby wszystko było przyzwoicie zaplanowane i nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Legendarne są wyjścia na miasto, do klubu, w którym wynajęta jest sala lub loża, a również wynajęcia tancerza, jaki zatańczy seksualny taniec dla panny młodej. Żeby uatrakcyjnić wyjście możecie się przebrać stosując jedynie oznaczony motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Fajową opcją jest też limuzyna – więcej na limuzyna Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie winna być jednym upominkiem, jaki dostanie panna młoda w trakcie własnej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona pozostać obdarowana śmielszymi prezentami, jakie mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych podarków należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, figlarna bielizna bądź też erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają także wałki, koszulki ze śmiesznymi nadrukami, książki z kamasutrą czy płyty z namiętną muzyką. Pomysłem na niezwykły wieczór panieński jest wynajęcie doświadczonego tancerza, jaki wykona striptiz dla panny młodej oraz jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Zademonstruje on atrakcyjną choreografię, stylowy taniec oraz niezapomniane show. Może także wedle życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – słynnego aktora, figura filmową czy chociażby policjanta. Taki striptizer własny pokaz może zaprezentować również w domowym zaciszu, jak i w klubie, w którym się bawicie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…

Jedzenie na dowóz -w jaki sposób zidentyfikować właściwą restaurację?

Powstające coraz nagminniej puby, małe bufety rychłej obsługi czy mini restauracje, które…

Gastronomia – food truck z kuchniami całego globu

Gotowanie staje się dzisiaj umiejętnością niesamowicie ważną oraz jej posiadanie lub też…