Jeśli chcemy wychować czworonoga od wieku szczenięcego, musimy nie zapominać, by wziąć go do mieszkania dopiero, gdy skończy siódmy tydzień życia, albowiem do tego czasu potrzebuje troskliwej opieki matki. Jeżeli wybieramy dla siebie czworonoga z hodowli powinniśmy pamiętać o wypełnieniu jego metryki, bo w ten sposób naszego pieska będziemy mogli zarejestrować w Związku Kynologicznym. Jeżeli wybieramy czworonoga z hodowli musimy pamiętać także o książeczce zdrowia psa, w której to w przyszłości zapisane zostaną szczepienia, czy również przeprowadzone odrobaczenia. Pragniesz zakupić akcesoria?

Zajrzyj na piłki dla psa sklep. Kiedy tak właściwie już wyselekcjonowany przez nas piesek znajdzie się w naszym mieszkaniu musimy przygotować dla niego miejsce, w jakim będzie mógł odpocząć oraz pobawić się.

Niewątpliwie musimy schować przedmioty, jakie dotąd leżały na niższych półkach, bowiem pies mógłby zaciekawić się niemi a tym samym pogryźć je. Kiedy tak właściwie rozpoczynamy wychowanie pieska, bacznie powinniśmy obserwować jego wszelkie zachowania? W wypadku, kiedy zacznie on gryźć przedmioty, dywan lub też meble zareagujmy oraz spokojnie wyjmijmy je mu z pyska.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY